KONST / Litografier / Litografi 8873478
nr 887 3478
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Litografi, Evy Låås (1923-1999), Trädgård, signerad. 237/375, 42x59
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 april 2014
kl 20:39:33
14/4 15:31:48
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås